Bohema dance center
BOHEMA DANCE STUDIO
WIĘCEJ
BOHEMA DANCE TEAM

POZNAJ NAS

Joanna Ersel

TANCERKA, INSTRUKTORKA

Mindfullness

Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca brzucha. Później jej serce zabiło dla salsy, bachaty. Swoje umiejętności taneczne szlifowała w Berlinie pod okiem znakomitych instruktorów. Należąc do formacji Salsa Rubia Dancers miała okazję występować na różnych festiwalach w Europie. Obecnie prowadzi szkołę tańca Bohema dance center, uczy tańca podczas wieczorów panieńskich oraz prowadzi zajęcia dla kobiet z takich stylów jak: latino, burleska, bachata, sexy dance. Joanna kocha przyrodę, zwierzęta, szczególnie psy. Organizuje akcję na rzecz zwierząt: “Pomagajmy tańcem”.

Magdalena Duda​

INSTRUKTORKA – PIERWSZY TANIEC

Mindfullness

Tancerka, dyplomowany pedagog i animator społeczno-kulturowy. Pierwsze kroki taneczne stawiała w dzieciństwie. Próbowała wielu form tanecznych, jednak miłością od “pierwszego zatańczenia” okazał się taniec towarzyski. Może pochwalić się licznymi sukcesami na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego. Z ogromną przyjemnością pomaga przyszłym Młodym Parom uświetnić najważniejsze wydarzenie w ich życiu- ślub – precyzyjnie przygotowaną choreografią do pierwszego tańca.

Adrian Wodowski

INSTRUKTOR – PIERWSZY TANIEC
Taneczny partner Magdaleny.

Monika Cichy​

TANCERKA, INSTRUKTORKA
Monika swoje pierwsze kroki na sali stawiała gdy miałam zaledwie 3 lata. To jej największa pasja! W trakcie swojej kariery tanecznej uczestniczyła w licznych szkoleniach z wieloma osobistościami świata tanecznego, zdobyła prestiżowy Puchar Profesora Mariana Wieczystego i zajmowała liczne wysokie miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Aktualnie godzi taniec z pracą instruktora, która sprawia jej ogromną radość. Choć taniec towarzyski i język arabski nie mają ze sobą dużo wspólnego, Monika na co dzień łączy obie te rzeczy. Kocha podróże po Bliskim Wschodzie pachnącym orientem i taniec, który pozwala jej być w stu procentach sobą.