Bohema dance center
PIERWSZY TANIEC
OFERTA
Bohema dance center
WIECZORY PANIEŃSKIE
OFERTA
Bohema dance center
POKAZY I ANIMACJE TANECZNE
OFERTA
Bohema dance center
KINDERBALE
OFERTA
Bohema dance center
PROJEKTY TANCZNE
OFERTA
Previous
Next
BOHEMA DANCE STUDIO

Nasza misja

Szkoła Tańca Bohema Dance Center powstała z pasji do tańca, z miłości do ludzi, z odrobiny szaleństwa i szczypty ekstrawagancji. Naszym celem jest dzielenie się pasją, jaką jest taniec oraz niesamowitą energią jaką daje!

Daj się porwać tej niezwykłej energii i zaproś taniec do swojego życia! 🙂 

Magdalena Mikołajczyk
Magdalena Mikołajczyk
Read More
Wieczór panieński pierwsza klasa. Pani prowadząca kurs latino ma anielską cierpliwość i sprawia, że mimo iż uczymy się rzeczywiście fajnego układu, który można później wykorzystać np. na weselu, to atmosfera jest luźna, przyjazna, przerywana anegdotkami, fotkami i sączeniem winka. Od strony organizacyjnej również bez problemu 🙂 Bardzo polecam, szczególnie w czasach, kiedy może być problem z tańczeniem w klubach 😀
Kuba R. Serafin
Kuba R. Serafin
Read More
Goście byli zachwyceni, pierwszy taniec powtórzyliśmy nawet na poprawinach. Dziękujemy Adrianie 🤩! Polecamy wszystkim narzeczonym (i nie tylko) Bohema Dance Center)!
Anna Leśniak - Czubernat
Anna Leśniak - Czubernat
Read More
Polecam z całego serca. Cudowna atmosfera, nauka z uzdolnioną Asia to sama przyjemność.
Magdalena Z
Magdalena Z
Read More
Pani Asia jest zaangażowanym i cierpliwym instruktorem. Każdą kursantkę traktuje indywidualnie oraz koncentruje się na realizacji potrzeb grupy. Poszczególne elementy rozkłada na czynniki pierwsze i zachęca do szlifowania ich na każdych zajęciach. Dzięki temu miałam możliwość nauczenia się figur, na które na lekcjach innych grup tanecznych zawsze było za mało czasu. Imponująca jest znajomość różnych stylów tańca, które Asia wplata w ciekawe choreografie, tańczone do świetnie dobranej muzyki. Atutem zajęć jest także dobrze prowadzona rozgrzewka. Asia jest znakomitym organizatorem, a jej otwartość i pasja zachęcają do współpracy.
Previous
Next
BOHEMA DANCE STUDIO

TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE ...

​Nie ważne czy masz lat 16 czy 60… Taniec sprawi, że Twój świat zawiruje i nabierze kolorów! Nie musisz też od razu być mistrzem parkietu by czerpać radość z tańca 🙂

Uczymy tańczyć kobiety, by poprzez taniec uwolniły swój potencjał, seksapil i kobiecą siłę..

Uczymy tańczyć pary, by ich pierwszy taniec był wyjątkowym momentem i wspomnieniem na długie lata..

Tak więc… Let’s dance!

Joanna Ersel

JOANNA ERSEL

Tancerka, instruktorka, właścicielka Bohema dance center.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca orientalnego. Później przyszedł czas na latynoskie tańce w parach jak salsa, bachata oraz style kobiece: salsa ladies styling, burleska, sexy dance.

Należąc do formacji tanecznej Salsa Rubia Dancers w Berlinie, miała okazję rozwijać umiejętności taneczne pod okiem znakomitych instruktorów. Występowała na różnych festiwalach tanecznych w Europie, jak np: Sensual Gala Mallorca 2016, Winter Salsa Gala 2015, International Salsa Festival Hamburg 2015, Bachata Congress Berlin 2015.

Obecnie prowadzi Bohema dance center.

”Od dawna towarzyszyło mi marzenie, aby połączyć pracę z pasją, stworzyć coś własnego i związać swoją przyszłość z tańcem. Jestem ogromnie szczęśliwa mogąc je realizować… Życzę wszystkim kobietom, aby znalazły swoją pasję, która da im radość i siłę do walki o swoje marzenia.

Liczę na to, że Bohema będzie miejscem, w którym ludzie odkryją swoją miłość do tańca tak jak ja kiedyś…”

Oprócz tańca Asia kocha zwierzęta. W ramach swojej działalności organizuje charytatywne projekty w ramach akcji  „Pomagajmy Tańcem”.  Prywatnie, sama również ma psa – Ledę, która jest jej oczkiem w głowie 😉