Bohema dance center
PIERWSZY TANIEC
WIĘCEJ
BOHEMA DANCE STUDIO

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy Taniec to najważniejszy taniec w życiu. Niech więc będzie to wyjątkowa chwila, która na długo pozostanie w pamięci… Przygotujemy dla Was niezapomnianą choreografię opartą na walcu wiedeńskim, angielskim lub stworzymy taniec będący mixem różnych stylów, którym zaskoczycie swoich gości! Jesteśmy też otwarci na Wasze, nawet najbardziej oryginalne pomysły… 😉

OFERUJEMY :

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Pierwszy Taniec w wykonaniu naszych tancerzy i instruktorów – Magdaleny i Adriana

Eliza Ołdak
Eliza Ołdak
Read More
Super przygotowanie do pierwszego tańca! Adrian sprawił że nasz taniec wyszedł perfekcyjnie i był bezstresowy. Polecam wszystkim narzeczonym!
Kuba R. Serafin
Kuba R. Serafin
Read More
Goście byli zachwyceni, pierwszy taniec powtórzyliśmy nawet na poprawinach. Dziękujemy Adrianie 🤩! Polecamy wszystkim narzeczonym (i nie tylko) Bohema Dance Center)!
Kinga Gorbal
Kinga Gorbal
Read More
Witam wszystkich. Serdecznie polecam szkołę tańca Bohema a zwłaszcza lekcje z Wojtkiem. Szukałam kogoś kto pomoże nam ułoży nasz pierwszy taniec. W zaledwie cztery godziny udało mu się stworzyć coś naprawdę fajnego. Serdecznie polecam!!!
Magdalena Z
Magdalena Z
Read More
Pani Asia jest zaangażowanym i cierpliwym instruktorem. Każdą kursantkę traktuje indywidualnie oraz koncentruje się na realizacji potrzeb grupy. Poszczególne elementy rozkłada na czynniki pierwsze i zachęca do szlifowania ich na każdych zajęciach. Dzięki temu miałam możliwość nauczenia się figur, na które na lekcjach innych grup tanecznych zawsze było za mało czasu. Imponująca jest znajomość różnych stylów tańca, które Asia wplata w ciekawe choreografie, tańczone do świetnie dobranej muzyki. Atutem zajęć jest także dobrze prowadzona rozgrzewka. Asia jest znakomitym organizatorem, a jej otwartość i pasja zachęcają do współpracy.
Previous
Next

CENNIK

  • Jedna lekcja trwa 60 min.
  • Możliwość uzyskania 10% rabatu na pakiety 4 godz, 6 godz, 8 godz. Zapytaj o szczegóły! 😉 

pakiet ślubny

Wszystko, czego potrzebujesz do ślubu w jednym pakiecie! 

  • Aby skorzystać z pakietu, trzeba wybrać min trzy usługi.

Wesele to niezwykle ważny dzień w życiu państwa młodych. Jego organizacja rozpoczyna się już wiele miesięcy wcześniej, by można było dopracować każdy detal. Równie ważne, jak dobór sukni, garnituru i wytwornych dań, wydaje się przygotowanie odpowiedniego układu na pierwszy taniec. To od niego rozpoczyna się zabawa i często od tego, jak wykażą się młodożeńcy, zależy jak szybko rozkręci się zabawa, a goście pokonają nieśmiałość i sami zaczną wirować po parkiecie.

Chcecie zaskoczyć swoich gości oryginalnym wykonaniem pierwszego tańca? Przygotujemy dla Was niezapomnianą choreografię opartą na walcu wiedeńskim, angielskim lub stworzymy taniec będący mixem różnych stylów, którym zaskoczycie swoich gości! Jesteśmy też otwarci na Wasze, nawet najbardziej oryginalne pomysły… 😉

Uczymy walca wiedeńskiego i angielskiego oraz innych stylów tanecznych typu: cha-cha, rumba. Oferujemy możliwość stworzenia choreografii będącej połączeniem tych stylów. Na lekcje indywidualne zapraszamy nie tylko młode pary, ale też wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem i czerpać z niego radość!

Walc angielski, walc wiedeński… co wybrać?

Parom, które nie czują się pewnie na parkiecie lub stawiają dopiero pierwsze kroki w nauce, polecamy walc angielski. Podstawy są dosyć proste, co sprawia że nawet osoby bez doświadczenia tanecznego są w stanie je szybko opanować.

Walc angielski jest szybszy, bardziej wymagający, ale też pozwoli na wywarcie większego wrażenia na gościach. Opiera się on na kontakcie fizycznym partnerów od bioder aż do mostka, co czyni go stylem namiętnym i idealnie nadającym się na otwarcie wesela.

Nauka choreografii

Nauka pierwszego tańca obejmuje nie tylko pomoc w opanowaniu wybranego stylu i podstawowych kroków. Staramy się również ułożyć razem z młodą parą układ i choreografię, która będzie do nich najlepiej pasowała i która będzie odpowiadała ich oczekiwaniom. W miarę możliwości doradzamy w wyborze figur i muzyki, by moment rozpoczęcia wesela okazał się niezapomnianym wydarzeniem, które rodzina i znajomi jeszcze przez długi czas będą wspominać.

Pary zainteresowane lekcjami indywidualnymi zapraszamy do kontaktu.
W sezonie organizujemy również kurs/warsztaty  “Pierwszy taniec”.

Zapraszamy 🙂

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę pierwszego tańca? Jaki styl taneczny wybrać, jaką muzykę? Odpowiedzi na te i na inne pytania znajdziesz na naszym blogu.