Bohema dance center
WIECZORY PANIEŃSKIE
BOHEMA DANCE STUDIO

WIECZÓR PANIEŃSKI W KRAKOWIE

Szalony wieczór panieński w klimacie tańca brzucha, latino, burleski, sexy show dance?

Dlaczego nie! Przecież to ostatni moment wolności – z tym kojarzą się przede wszystkim wieczory panieńskie.

Zrób swojej przyjaciółce niezwykłą niespodziankę i zadbaj o to, by ten wieczór stał się dla niej i dla Was- jej towarzyszek, wyjątkowym przeżyciem!

Za sprawą niezwykłej metamorfozy przyszła Panna Młoda może przeistoczyć się w orientalną księżniczkę lub gwiazdę burleski!

Organizujemy wieczory panieńskie w klimatach:

Poznaj ofertę naszych wieczorów panieńskich.

dodatkowe opcje

dekoracje wieczór panieński

DEKORACJE

Taneczny wieczór panieński z burleską

Sesja fotograficzna, reportaż

Ogólny program imprezy zakłada między innymi:

Zapewniamy:

Dodatkowe atrakcje:

Masz pytania?

Magdalena Mikołajczyk
Magdalena Mikołajczyk
Read More
Wieczór panieński pierwsza klasa. Pani prowadząca kurs latino ma anielską cierpliwość i sprawia, że mimo iż uczymy się rzeczywiście fajnego układu, który można później wykorzystać np. na weselu, to atmosfera jest luźna, przyjazna, przerywana anegdotkami, fotkami i sączeniem winka. Od strony organizacyjnej również bez problemu 🙂 Bardzo polecam, szczególnie w czasach, kiedy może być problem z tańczeniem w klubach 😀
Katarzyna
Katarzyna
Read More
W Bohema Dance Center byłam podczas wieczoru panieńskiego. Świetna zabawa dla wszystkich dziewczyn. Wytańczyłysmy się niesamowicie. Pani, która prowadziła zajęcia była bardzo profesjonalna, a jednocześnie prowadziła zajęcia na luzie, dużo się uśmiechała. Na koniec kiedy już miałyśmy dopracowany uklad taneczny wszystko zostało nagrane. Wspaniała pamiątka. Polecam gorąco tę szkołę tańca.
Karolina Kastelik-Haluch
Karolina Kastelik-Haluch
Read More
Polecam zajęcia jako atrakcję na wieczór panieński ):) Lekcja burleski super atmosfera, świetna zabawa i bardzo dobra instruktorka. Organizacja i kontakt na 5+ !
Karolina Tuz
Karolina Tuz
Read More
Idealna atrakcja na wieczór panieński, co więcej kontakt z Panią organizator jest bardzo sprawny, mogłam liczyć na przydatne informacje. Każda uczestniczka zajęć może poczuć się wyjątkowo!
Previous
Next

Wieczór panieński organizowany przez naszą krakowską szkołę tańca to wspaniała propozycja na prezent dla przyszłej Panny Młodej i może stanowić doskonały wstęp do dalszej, szalonej zabawy!

Zobacz, jak wyglądają szczegóły organizowanego przez nas wieczoru panieńskiego.

WIECZÓR PANIEŃSKI KRAKÓW - NIESPODZIANKA I NIEZWYKŁA PRZEMIANA

Nasz wieczór panieński w Krakowie zaczynamy od wyjątkowej metamorfozy Przyszłej Panny Młodej. Obejmuje ona przebranie w strój taneczny, odpowiadający klimatowi tańca. Dzięki temu Panna Młoda może poczuć się wyjątkowo – jak gwiazda lub bohaterka filmu.

Na początku zawiązujemy przyszłej Pannie Młodej chustę na oczach, następnie wprowadzamy ją do garderoby i przebieramy w strój do tańca. Uczestniczki również dostają taneczne akcesoria.

Kiedy wszystkie uczestniczki są już przebrane, przechodzimy na salę, zdejmujemy chustę i ukazujemy przyszłej Pannie Młodej jej nowe, zjawiskowe wcielenie! Panna Młoda jest gotowa do tańca…

NAUKA CHOREOGRAFII TANECZNEJ

Następnie zaczyna się nauka tańca oraz choreografii. Mogą być to zajęcia  w stylu zmysłowej burleski lub orientalnego tańca brzucha… Przyszła Panna Młoda może przeistoczyć się w arabską księżniczkę, tancerkę latino lub gwiazdę burleski… Wszystko zależy od Was! Uczestniczki będą miały okazję poznać wybrany styl taneczny oraz wykonać ciekawą, kobiecą choreografię.

Dodatkową opcją, może być profesjonalny makijaż lub sesja zdjęciowa, która uwieczni Waszą przygodę z tańcem i stanie się cudowną pamiątką tego wydarzenia. Przyszła Panna Młoda otrzymuje również dyplom pamiątkowy z podpisami przyjaciółek. Całość będzie niesamowitą, pobudzającą zmysły taneczną przygodą i doskonałym wstępem do dalszej zabawy!