Bohema dance center
POKAZY I ANIMACJE TANECZNE
WIĘCEJ
BOHEMA DANCE STUDIO

POKAZY TAŃCA, ANIMACJE

WIDOWISKOWY POKAZ TAŃCA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ, URODZINOWĄ, PRZYJĘCIE WESELNE W KRAKOWIE.

Organizujesz imprezę firmową, przyjęcie weselne, urodziny?  Szukasz sposobu na uświetnienie wieczoru i sprawienie, by wszyscy jego uczestnicy zapamiętali go na długo?

Widowiskowe pokazy tańca oraz animacje nadadzą niepowtarzalnego uroku twojej imprezie i będą stanowić jej niezwykle barwną atrakcję!

Burleska, taniec brzucha a może energetyczna salsa? Wybierz spośród różnorodnych stylów taniec, najlepiej pasujący do charakteru Twojej imprezy lub skontaktuj się z nami i wspólnie przygotujemy idealną atrakcję na Twoje przyjęcie.

Odtwórz wideo

Baśniowy Kinderbal w Hotelu Europejskim 2018

Pokazy taneczne w stylach:

Animacje taneczne, nauka tańca dla gości w stylach:

Gry i zabawa z gośćmi

pokaz światła Kraków
Pokaz samby

Pokazy taneczne podczas imprezy charytatywnej w ramach akcji „pomagajmy tańcem”

Klasycznie lub orientalnie

Nieważne, czy lubisz orientalne rytmy, czy może stawiasz na klasyczne ruchy i brzmienia – zaplanujemy pokaz taneczny, który idealnie wpasuje się Twój gust i klimat imprezy. Razem ustalimy, jak mają wyglądać kostiumy i dekoracje.

Nasz krakowski zespół tancerzy i instruktorów tańca tchnie w gości pozytywną energię, odrobinę szaleństwa i mnóstwo dobrego humoru. Pokaz tańca to także wyjątkowe przeżycie artystyczne, które pobudza zmysły i wyobraźnię widzów.

Zorganizujemy zarówno wielkie i niepowtarzalne show dla dużej grupy, jak i kameralny występ dla kilku osób – wszystko zależy od Ciebie.