Maseczka ślubna – atrakcyjna ozdoba w czasie pandemii

Maseczka ślubna - czy będzie to hit w tym sezonie ślubnym?

Czas pandemii pokrzyżował plany wielu młodym parom, które w tym roku zaplanowały swój wymarzony ślub. Konieczność noszenia maseczek z pewnością nie dodaje uroku w tym wyjątkowym dniu a sama maseczka nie jest idealnym uzupełnieniem przepięknej sukni ślubnej. 

Rozwiązaniem tego problemu może być maseczka ślubna – nowość, która zaczyna podbijać ślubny rynek. W odróżnieniu od zwykłych, bawełnianych maseczek o prostych wzorach, ta maseczka jest wykonana z delikatnego materiału i zaprojektowana tak, aby była doskonałą ozdobą i uzupełnieniem ślubnej stylizacji.

 
maseczka ślubna

Bezpieczeństwo i piękny wygląd

Maseczka ślubna jest dostępna w wersji dla pary młodej ale też i dla gości, w wersji ślubnej oraz wizytowej. Można wybierać spośród różnych kolorów i wzorów. Dodatkowym atutem maseczki jest fakt, iż w większości jest szyta ręcznie, aby szwy nie były widoczne lub były bardzo delikatne. Jest też szyta na miarę. Kolejną zaletą jest warstwa z tkaniny filtrującej która, jest doszywana na życzenie klienta.

Maseczka jest też praktyczna, gdyż po uroczystości ślubnej można ją wykorzystać przy innych okazjach.

Atuty ślubnej maseczki:

  • Atrakcyjny wygląd pasujący do stylizacji ślubnej
  • Bogaty wybór wzorów i kolorów
  • W większości wykonana ręcznie
  • Warstwa z tkaniny filtrującej
  • Szyta na miarę

Biorąc pod uwagę powyższe atuty, maseczka ślubna może być idealnym rozwiązaniem dla par młodych oraz ich gości w okresie pandemii.

Zachęcamy do zakupu maseczek ślubnych

Małgorzata, tel: 502 627 917,