Niezapomniany wieczór panieński z nauką tańca

Jesteś przyszłą Panną Młodą lub jej najlepszą przyjaciółką? Szukasz ciekawego i oryginalnego pomysłu na spędzenie wieczoru panieńskiego? Z pewnością wartą rozważenia opcją jest dodanie do atrakcji tego wieczoru nauki tańca połączonej z niezwykłą metamorfozą przyszłej Panny Młodej…

Jak wygląda wieczór panieński z nauką tańca?

Jest to atrakcja organizowana najczęściej jako niespodzianka dla przyszłej Panny Młodej. Obejmuje lekcję tańca połączoną najczęściej z metamorfozą przyszłej Panny Młodej, która jest przebierana w strój/kostium pasujący do danego stylu tanecznego. Lekcje tańca prowadzone są z różnorodnych stylów, jak np:

 • Burleska
 • Latino
 • Sexy dance
 • Taniec orientalny/taniec brzucha

Nauka tańca połączona jest z zabawą  i odbywa się w luźnej atmosferze. Przede wszystkim chodzi o tutaj o to, by mile spędzić czas i aby przyszła Panna Młoda poczuła się jak królowa wieczoru. Nauka kroków, czy techniki tańca spełnia tu rolę drugorzędną. Po zakończonej lekcji uwieńczonej pamiątkowymi zdjęciami, nagraniami video, przychodzi czas na wzniesienie toastu. Następnie przyszła Panna Młoda dostaje dyplom ukończenia szybkiego kursu tańca i jest gotowa na dalszą część wieczoru oraz podbój parkietu!

Gwiazda latynoskich rytmów, czy królowa burleski

To jedyny taki wieczór, kiedy przyszła Panna Młoda może przeistoczyć się w gwiazdę latino jak Shakira, może zostać królową burleski lub arabską księżniczką… Może też zamienić się w gorącą tancerkę samby lub zalotną pin-up girl.  Do lekcji tańca można dokupić dodatkowe atrakcje typu: sesja zdjęciowa/fotoreportaż, makijaż itp. Możliwości i opcji jest bardzo wiele, więc jest w czym wybierać.

Wieczory panieńskie Kraków
Wieczory panieńskie Kraków

Gdzie najlepiej zorganizować taneczny wieczór panieński?

 • Salsa taneczna z lustrami

Wieczór panieński z nauką tańca można zorganizować na sali tanecznej. Jest to na pewno bardzo komfortowe rozwiązanie, gdyż sala taneczna jest na wyłączność, co sprawia, że nie znajdą się na nie osoby spoza grupy. Dodatkowo sala jest wyposażona w lustra oraz parkiet, dzięki czemu  stwarza najlepsze warunki to nauki tańca. W szkołach tańca dostępna jest również garderoba, w której może odbyć się metamorfoza przyszłej Panny Młodej.

 • Klub taneczny

Alternatywą dla sali  jest klub taneczny. Taka opcja jest z pewnością bardziej atrakcyjna cenowo, gdyż najczęściej za miejsce w lokalu nie trzeba dopłacać. Dodatkowo jest możliwość zamówienia szampana oraz innych napojów do loży. Po zakończonej lekcji tańca można zostać w lokalu i kontynuować imprezę. Minusem jest brak komfortowego miejsca na metamorfozę przyszłej Panny Młodej oraz przebranie się pozostałych uczestniczek. Nie można też liczyć na wiele prywatności, gdyż wieczór może być obserwowany przez klientów lokalu. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wynajęcie przestrzeni w klubie na wyłączność ale to się wiąże z dodatkowym kosztem. Kolejnym minusem może też być brak wystarczającej ilości miejsca do tańca, brak luster oraz brak odpowiedniego oświetlenia w przypadku chęci robienia zdjęć, nagrań video.

Taneczny wieczór panieński może też odbyć się w domu, mieszkaniu prywatnym jeśli tylko warunki na to pozwalają.

Wybór najlepszego miejsca jest kwestią gustu. Dla jednych komfort i warunki jakie zapewnia sala będzie idealnym rozwiązaniem, a innym, bardziej spodoba się atmosfera klubu nocnego.

Wieczór panieński Kraków
Taneczny wieczór panieński Kraków

Szalony, taneczny wieczór panieński z Bohema dance center!

Przygotuj z nami wyjątkową niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej!

Organizujemy wieczory panieńskie w klimatach:

 • Burleska
 • Latino
 • Sexy dance
 • Taniec brzucha
 • Pomysł własny…

W programie wieczoru:

 • Magiczna metamorfoza przyszłej Panny Młodej
 • Nauka Tańca
 • Sesja fotograficzna (opcja dodatkowa)
 • Wręczenie pamiątkowego dyplomu z podpisami uczestniczek oraz mini prezentu od nas

Poznaj więcej o szczegółów o naszych wieczorach panieńskich: